O sPřehledem

sPřehledem.cz? Historie této domény sahá až do roku 2006, kde na ní vznikl internetový katalog stránek. Ten se stal po prvním roce jedním z největších katalogů stránek s ručním schvalováním zápisů. Katalog prošel několika změnami. Ovšem internet se neustále vyvíjí a tak v roce 2015 se i projekt sPřehledem.cz přetransformoval v katalog firem s inzercí akčních nabídek. Ve své době se těšil velkému zájmu nejen u link builderů, ale především firem samotných.
Projekt byl nakonec na „zmražen“ pro vysoké provozní náklady a nedostatek času k jeho dalšímu rozvoji.

Rok 2005 až 2015 v náhledech:

Rok 2019 – V tomto roce se projekt „vrací“ na scénu. Ovšem né vždy se vše podaří a tak je projekt opět až do roku 2021 „zamražen“.

A jaký bude rok 2021 ???
Návrat projektu? Nikoli v takové podobě v jaké byl znám v době jeho zamražení. Během dlouhé doby se toho na internetu mnoho změnilo a po dlouhém zvažování bylo rozhodnuto, že projekt se vydá zcela jiným směrem.
sPřehledem.cz si aktuálně klade za cíl svým zajímavým obsahem oslovit nejen firmy, ale především širokou veřejnost, která se zajímá o podnikání v ČR a hledá zajímavý zdroj informací o dění v českých firmách.