New York revoluční šablona od Eshop-rychle.cz

Letos přišel poskytovatel e-shopového řešení Eshop-rychle.cz na trh s novou „revoluční“ šablonou pro své zákazníky. Jak si šablona na tom stojí po několika měsících ostrého provozu?

New York je označována jako „revoluční“ a šablona a v případe Eshop-Rychle.cz je zcela jasné, že lepší šablonu pro váš e-shop na tomto řešení nenajdete. Ač jich systém nabízí několik, tak právě tato šablona je výsledkem dlouhé a intenzivní práce odborníků a výsledek to jen potvrzuje.

Provoz e-shopu s touto šablonou má mnohé výhody. Nejen velice dobře odladěnou responzivitu, ale i celkovou vzdušnost šablony. E-shop je tak přehledný a veškeré důležité prvku jsou správně zasazeny do designu. To významným způsobem pomáhá zákazníkům orientovat se v e-shopu bez sebemenších problémů.

Šablona má odladěný objednávkový proces, který působí opravdu přehledně a celkově dobrým dojmem z nákupu. Odladěná je rychlost šablony, kdy se můžete těšit na rychlé načítání stránek. Samozřejmě pokud dodržíte určitá pravidla velikosti vkládaných fotografií produktů.

New York šablona je v této době zřejmě to nejzajímavější u pronajímaných e-shopů. Pokud si potrpíte na čistý a svěží design, který je responzivní a neomezují vás nijak funkce daného e-shopového řešení, tak může být pro vás Eshop-rychle.cz s jeho novou šablonou zajímavým řešením. Více se dozvíte přímo na stránce www.eshop-rychle.cz/sablona-newyork