SHOPSTATS.cz – vyždímejte z e-shopu maximum

Mít dokonalý přehled je základem úspěchu. Dnes již není pro nikoho tajemstvím, že efektivní marketing se nedá řešit bez důkladné analýzy návštěvnosti. Všichni sledují odkud návštěvníci na web přicházejí, co si prohlížejí a jak se na e-shopu chovají. Máte ale přehled i o dění ve vlastním e-shopu? Co se odehrává po tom, co se návštěvníci stanou vašimi zákazníky?

V této chvíli přichází na řadu bezesporu jeden z klíčových kroků pro dokonalé pochopení zákazníka. Co vlastně u vás ve finále nakoupí? Koresponduje to s tím, co u vás hledali a jak se u vás chovali? Které dny nebo v jaký čas je realizováno nejvíce objednávek? Znáte přesný poměr věrných zákazníků nebo víte, jaká je vůbec jejich reálná hodnota? Jak si aktuálně vedete v porovnání s předchozím obdobím?

To je jen zlomek informací, které by měl každý e-shop sledovat. Ovšem ne každý systém tyto informace dokáže zobrazit. Nechat zpracovat informace nám pak může zabrat několik hodin až dnů nebo stát nemalé prostředky.

Nebo můžete využít aplikaci SHOPSTATS.cz. Jde o analytický nástroj, který vám poskytne dokonalý přehled o dění ve vašem e-shopu. Důkladná analýza bude základem pro posun e- shopu opět o několik příček výše.

Doba, kdy stačilo sledovat návštěvnost a na základě informací využívat on-line reklamní kanály už je nenávratně pryč. Narůstající náklady na propagaci a silné konkurenční prostředí nutí eshopaře zaměřit se nejen na to co se děje venku, ale především uvnitř jejich e-shopu. Je známou pravdou, že udržet si svého zákazníka je nejen levnější, ale především výhodnější! Mnoho majitelů e-shopů zjišťuje, že péče o zákazníka je dnes důležitá více, než kdykoliv předtím. Ovšem k tomu potřebujete mít o zákaznících dokonalý přehled. A ten nabízí služba SHOPSTATS.cz.

Ovládněte sílu informací, na kterých „sedíte“. Využití aplikace SHOPSTATS.cz je velice jednoduché. Stačí pouhý import objednávek a systém provede okamžitou analýzu dat. Poznejte na vlastní kůži, jak silný přínos pro vás mohou tyto informace mít. Během 14-ti dnů si můžete systém bezplatně otestovat. Uvidíte, že vám přiroste k srdci a pomůže vám v dalším plánování efektivního marketingu. Seznamte se na www.shopstats.cz