Nejčastější dotazy

Hledáte odpovědi na své otázky? Zajímáte se o sPřehledem.cz a chcete využít jeho potenciál na plno, ale řada věcí je vám nejasná. Níže si můžete přečíst odpovědi na několik nejčastějších dotazů, které máte.


V čem je sPřehledem.cz jiný než ostatní katalogy firem?

Katalog stránek sPřehledem.cz je odlišný v mnoha ohledech. Jedná se o katalog, který poskytuje nejen ověřené a přehledně tříděné informace o firmách, ale také jejich hodnocení a informace o akcích, které zákazníkům aktuálně nabízejí.


Jsou firmy v katalogu opravdu fungující?

Náš katalog firem pracuje s co nejaktuálnější databázi firem. Firmy, které neprovádějí pravidelné aktualizace jsou řazeny ve výpisech na poslední místa. Neprovede-li firma aktualizaci zápisu ani po 12 měsících, tak je z výsledků vyhledávání zcela vyřazena. U nás tedy nenaleznete informace o firmách, které nefungují i několik let. V tomto ohledu splňujeme vysoké požadavky. Preferujeme kvalitu vyhledaných firem před jejich kvantitou.


Je důležité se do katalogu registrovat?

Bez registrace nebudete moci odebírat informace o akčních nabídkách firem. Díky registraci můžete získat informace, které vám pomohou v budoucnu ušetřit peníze nebo dokonce i získat nějaké služby či zboží zcela zdarma. Jak je to možné? Více informací naleznete v článku "Výhody pro uživatele".


 

V případě, že jste nenašli odpověď na svou otázku, tak nás neváhejte kontaktovat (Kontakty...)reklama:

Elementary
Partneři
katalogu
firem:

Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo...

Uživatel

Uživatelský účet:

Registrace nového uživatele | 


Přihlášení uživatele