Výhody pro uživatele

sPřehledem.cz je tvořen pro uživatele, kteří chtějí mít dokonalý přehled o firmách a jejich akcích. Ovšem to není vše. Uživatelé mohou čerpat řadu výhod, které jim uživatelský účet umožňuje.

Vždy budete mít přehled:

Ve svém uživatelském účtu si můžete nastavit možnost získat informace o akčních nabídkách firem. Můžete si vybrat firmy dle města a oborů jejich podnikání. Ovšem chcete-li sledovat pouze nabídky jedné jediné firmy, tak ani to není problém. Stačí odebírat akční nabídky firem, které budete chtít.

Váš názor bude mít vyšší váhu:

Jako registrovaný uživatel můžete hodnotit firmy jako "ověřený uživatel". Vaše hodnocení tak bude mít vysokou váhu a Váš názor může pomoci ostatním lidem v rozhodování, zda si vyberou danou firmu či nikoli.

Získáte kredity nejen na nákupy služeb:

Každý den můžete získat kredit, který můžete následně využívat nejen pro nákup našich služeb, ale třeba i pro nákup produktů, které budeme nabízet ve velice zajímavých cenách. A bude Vás to stát pouze kredit, který zcela zdarma získáte užíváním našeho katalogu.

reklama:

Elementary
Partneři
katalogu
firem:

Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo...

Uživatel

Uživatelský účet:

Registrace nového uživatele | 


Přihlášení uživatele