Nejčastější dotazy

Hledáte odpovědi na své otázky? Zajímáte se o sPřehledem.cz a chcete využít jeho potenciál na plno, ale řada věcí je vám nejasných. Níže si můžete přečíst odpovědi na několik nejčastějších dotazů, které máte.


V čem je sPřehledem.cz jiný než ostatní katalogy firem?

Katalog stránek sPřehledem.cz je odlišný v mnoha ohledech. Jedná se o katalog, který poskytuje nejen ověřené a přehledně tříděné informace o firmách, ale také jejich hodnocení a informace o akcích, které zákazníkům aktuálně nabízejí.


Kolik stojí vložení firmy do katalogu?

Vložení firmy do katalogu stránek a následná správa je zcela ZDARMA!


Vložil jsem do katalogu firmu, ale nejde ji najít. Proč?

Pro vhodné vyhledávání je zapotřebí u firmyu vyplnit správná klíčová slova. jen tak budete co nejlépe dohledatelní. Systém v pravidelných intervalech aktualizuje a optimalizuje databázi klíčových slov. Je tedy zapotřebí počkat na toto zpracování. Aktualizace probíhají několikrát denně.


Mohu svůj firemní zápis nějak podpořit a oslovit více zákazníků?

Ano. Můžete využít některých z placených služeb katalogu stránek. Především pak zvýhodněný zápis TIP. Velice zajímavé jsou i AKCE, které jsou velice často vyhledávané a mohou úspěšnost Vašeho firemního zápisu výraně zvýšit. Cenová politika je u nás velice přívětivá. Své marketingové aktivity si může dovolit i běžný živnostník, který tak může získat přístup k velice zajímavým obchodním příležitostem a to za skutečně symbolické ceny.


Systém obsahuje kredity. Jak je mohu získat?

Každý uživatel může denně získat určitý kredit pouze za přihlášení do systému. Můžete tedy kredit nastřádat a po té využít na své kampaně. Kredit můžete ovšem i jednoduše zakoupit. Stačí si ve svém účtu zvolit možnost nákupu kreditu a vybrat požadovanou částku. Při vyšších částkách můžete získat až 15% kreditu navíc!


 

V případě, že jste nenašli odpověď na svou otázku, tak nás neváhejte kontaktovat (Kontakty...)reklama:

Elementary
Partneři
katalogu
firem:

Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo...

Uživatel

Uživatelský účet:

Registrace nového uživatele | 


Přihlášení uživatele