Reklama

sPřehledem.cz je jedním z nejmladších a nejsledovanějších katalogů firem u nás. Díky tomu jeho popularita každým dnem roste a stává se neocenitelným zdrojem informací pro uživatele. Firmám poskytuje zcela nové možnosti propagace, které jsou založeny na využití silných propagačních kanálů. Firemní zákazníci tak mohou oslovit tisíce nových zákazníku zcela zdarma.

Umožňujeme firmám mimo běžné reklamní akce (akční nabídky, topování zápisů) využít k oslovení zákazníků i bannerové reklamní kampaně. Ty jsou poskytovány jako forma poděkování pouze firmám či jednotlivcům, kteří podpoří náš projekt. 

Možnosti firemní propagace:

Běžnou firemní propagaci můžete mít zcela pod kontrolou. Firmy si mohou pod vlastním účtem svou firmu zcela sami spravovat. Můžete svou firmu zvýhodnit ve výpisu firem (TIP) nebo zveřejnit AKCI, kterou aktuálně poskytujete zákazníkům. Tyto služby jsou zpoplatněny kreditem. Kredit ZDARMA získáváte za využívání katalogu. V případě, že se každý den přihlásíte do systému, tak získáte 1. kredit. Ten následně můžete využít k propagaci své firmy. To znamená, že firmy, které jsou aktivní si zcela férově mohou své zápisy zvýhodnit nebo zveřejnit akce. 
  ZÁPIS TIP AKCE
Popis reklamy: Běžný firemní zápis v katalogu firem. V detailu firmy se bežně zobrazuje i reklama. - Zvýhodněná pozice
- Označení TIP
- Bez reklam

Firma se obrazuje na prvních pozicích a náhodně i na úvodní stránce katalogu. Detail firmy nese výhradně firemní informace. Je tedy zcela bez cizích reklam.
Akční nabídka, která se zobrazuje ve výpisu akcí.

Akce firem jsou jedny z nejvyhledávanějších informací na internetu. Jedná se o velice silný marketingový nástroj, který vám pomůže ještě lépe prezentovat svou firmu.
Období: Neomezeně 4, 8, 12 týdnů 2, 4, 8 týdnů
Cena / den: ZDARMA 2 kredity /den
1 kredit / den


Doporučujeme: V případě, že firma nebo jednotlivec finančně podpoří náš projekt, tak mu za odměnu přičteme na jeho účet kredit v poměru 1Kč daru = 1 kredit. 

Možnosti bannerových reklamních ploch:

Bannerové reklamní kampaně je možné cílit na celý katalog stránek nebo pouze na dané obory či vybraná města. Bannerové kampaně poskytujeme jako poděkování za finanční dary pro podporu projektu.

Reklama - úvodní stránka Reklama - výsledky hledání Reklama - podstránky Reklama - podstránky

  HOME PAGE OSTATNÍ STRÁNKY
Popis reklamního formátu: Banner velikosti 470x115px Banner velikosti 470x115px
Umístnění: Pouze na hlavní stránce katalogu firem. Ve všech kategoriích, vyhledávání a detailech firem.


PARTNER:

Jste štědří dárci a chcete podpořit tento zajímavý projekt? Vaší podpory si nesmírně vážíme a rádi vás představíme i všem návštěvníkům a uživatelům katalogu. Vaše logo zveřejníme na všech stránkách katalogu. Pod označením "Partner katalogu firem" získáte tu nejlepší možnost zviditelnění.

  KAMPAŇ PARTNER
Popis reklamního formátu: Logo o velikosti 115x70px (černobílé/stupně šedé) + Banner velikosti 470x115px
Umístnění: Logo partnera se bude zobrazovat na všech stránkách katalogu hned nad patičkou webu.
Poznámka: Partner portálu získá navíc kredit ve výši daru, který může využít na zvýhodnění jeho firemního zápisu + zveřejnění akce.
Podmínky: Zveřejníme 6 dárců s největším finančním darem a to po neomezeně dlouhou dobu, kdy bude dárce mezi 6 největšími dárci.

Reklamu nabízíme firmám či jednotlivcům, kteří svým darem podpoří náš projekt.

reklama:

COOLPOTISK
Partneři
katalogu
firem:

Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo...

Uživatel

Uživatelský účet:

Registrace nového uživatele | 


Přihlášení uživatele