O nás

Portál sPřehledem.cz je jedinečným internetovým projektem, který uživatelům poskytuje přehledné informace o českých firmách a jejich aktivitách. Díky jednoduchému a přehlednému vyhledávání jsou uživatelům poskytnuty aktuální data o firmách v daném oboru ve vyhledávaném místě.

sPřehledem.cz zcela mění význam internetových katalogů firem. Neslouží jako pouhý katalog firem, ale především jako zdroj informací i aktuálních akčních nabídkách firem. Uživatelům již tak nikdy neuniknou akční nabídky místních nebo oblíbených firem. Firmám se tak naskytuje možnost oslovit potenciální zákazníky za zcela nevídaných možností.

Cílem projektu je sbližování firem a uživatelů a vytvoření jedinečného centra obchodních příležitostí pro firmy a možnosti získat aktuální informace a akční nabídky na jednom místě z pohledu uživatele.

Historie portálu od roku 2006:

Prosinec 2016 
Projekt sPřehledem.cz přechází do rukou komunity, která zajistí jeho další rozvoj.

Červenec 2015
Novým provozovatelem katalogu firem a služeb se stává společnost "your marketing s.r.o.".

Duben 2014

Uvědomujeme si, že uživatelé dnes v našem katalogu vyhledávají především kontakty na firmy. Hledanost těchto informací tvoří více jak 84% vyhledávaných dotazů. Po dlouhých přípravách se pouštíme do nejvýznamnější změny v historii našeho portálu. Ukončujeme provoz katalogu stránek a připravujeme spuštění nového katalogu firem.

Únor 2014
Naše databáze přesahuje 82.000 odkazů na www stránky, které jsou již ručně třízeny. Katalog eviduje více jak 1.600 uživatelů. Běžně naši inzerci využívají mobilní operátoři a poskytovatelé webhostingových služeb.

Červenec 2011
Zcela nová verze katalogu řeší nespočet vylepšení i zrychlení celého systému. Zaznamenáváme velký nárůst uživatelské základny. 

Srpen 2010
Katalog sPřehledem.cz patří mezi jedny z nejoblíbenějších katalogů stránek u nás. V databází máme více jak 70.000 odkazů.

Únor 2006

Tento rok znamenal pro portál sPřehledem.cz vstup na scénu internetových katalogů stránek.Provozovatelé:

Provozovatelem projektu sPřehledem.cz je komunita nadšenců, kteří se věnují rozvoji projektu ve svém volném čase. Investují do projektu nejen svůj čas, ale také prostředky nezbytné k zajištění provozu projektu.


reklama:

Elementary
Partneři
katalogu
firem:

Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo... Partner - volné místo...

Uživatel

Uživatelský účet:

Registrace nového uživatele | 


Přihlášení uživatele